ASTM B521 99.99% Pure Ta Tube
ASTM B521 99.99% Pure Ta Tube

ASTM B521 99.99% Pure Ta Tube

Vi spesialiserer oss på forskning, utvikling og produksjon av tantalrør med høy-renhet. Våre produkter følger strengt ASTM B521 internasjonal standard, og oppnår en renhet på 99,99%. Vi tilbyr «null-defekt» materialløsninger for kunder innen halvleder-, kjernefysisk, romfarts- og andre felt.
Sende bookingforespørsel
Beskrivelse av ASTM B521 99.99% Pure Ta Tube

 

Basert på kundenes behov er vi forpliktet til å tilby-høyytelses tantalrør til kunder innen forskjellige felt. For eksempel må halvlederkunder sørge for renslighet av waferbehandling. Produktet vårt har en lav sputterhastighet og kan opprettholde et høyt vakuum på mindre enn eller lik 10⁻⁶Pa for å eliminere urenhetsinterferens. Kjemiske/farmasøytiske kunder er bekymret for korrosjon og lekkasje. Vår overflateoksidfilm er motstandsdyktig mot sterke syrer og alkalier, og vår sømløse struktur forhindrer forurensning av materialet. Flykunder takler ekstremt høye temperaturer. Produktet vårt har et høyt smeltepunkt på 3017 grader og er kryp-bestandig ved 2000 grader, noe som sikrer den langsiktige{11}}stabiliteten til motorkomponenter. Medisinske kunder er bekymret for biosikkerhet. Vårt produkt er ISO 10993-sertifisert, med en hemolyserate på mindre enn eller lik 5 %, og er egnet for strålebehandlingsutstyr og implantater.

 

Spesifikasjoner for ASTM B521 99.99% Pure Ta Tube

 

Materiale:

Tantal

Tetthet:

Større enn eller lik 16,64g/cm3

Smeltepunkt:

2996 grad

Hardhet:

6-6.5

MOQ:

Ingen restriksjoner

Behandle:

Pulvermetallurgi

Flate:

Slipt, polert, maskinbearbeidet

Størrelse:

Tilpasset

Opprinnelse:

Kina

Transportpakke:

Trekasse

OEM:

Tilgjengelig

Standard:

ISO, ASTM, AISI

Prøve:

Tilgjengelig

 

Testing og kvalitetskontroll av ASTM B521 99.99% Pure Ta Tube

 

5

 

Vanlige spørsmål for ASTM B521 99.99% Pure Ta Tube

 

Er du en fabrikk eller aprodusent?
A: Ja, vi er en ASTM B521 99.99% Pure Ta Tube-fabrikk, men vi bruker vanligvis handelsselskapet vårt til å håndtere virksomheten i utlandet. Det vil være mer praktisk å motta remitteringen og ordne forsendelsen.

Hva er leveringsmåten?
A: Vanligvis sender vi ASTM B521 99.99% Pure Ta Tube med UPS, DHL eller FedEx. Vi kan også sende sjøveien til en havneby eller med fly til nærmeste flyplass.

Hvorfor er ASTM B521 99.99% Pure Ta Tube så kostnadseffektiv-?
A: Vi kutter ut mellomleddene til slutt-for å-avslutte produksjonsprosessen, og vi henter råstoff direkte fra kilden.

Gjør du punktkvalitetskontroll avprodukter?
A: 100% full inspeksjon for sikker. Alle ukvalifiserte ASTM B521 99.99% Pure Ta-rør kastes.

Hvordan sikrer du ledetiden din?
A: Fra materialforberedelse til maskinering og til slutt til full inspeksjon. Hvert trinn i produksjonen er strengt overvåket og kontrollert for å gi deg en nøyaktig leveringstid.

Hva er MOQ for ASTM B521 99.99% Pure Ta Tube?
A: Avhenger av mengden ASTM B521 99.99% Pure Ta Tube; generelt ingen MOQ-grense.

Hvordan betale forproduktene?
A: En bankoverføring (T/T) vil være akseptabelt.

Hva er leveringstiden?
A: Rundt 7-20 dager, som avhenger av mengden og produksjonen av ASTM B521 99.99% Pure Ta Tube.

Hva slags pakke er det?
A: Vanligvis bruker vi en kartong- eller kryssfinerkasse med beskyttende materiale inni for å sikre sikkerheten til ASTM B521 99.99% Pure Ta Tube.

Hva er ledetiden?
A: Fra bestillingen er lagt inn til mottak av last vil ta rundt 10-25 dager.

 

1

 

Populære tags: astm b521 99.99% pure ta tube, Kina astm b521 99.99% pure ta tube leverandører, fabrikk